JH009•BASEBALL HOODIE

Balenie: 24 ks ● Materiál: BA / PES ● Gramáž: 280.00 g/m2

Farebne variacie produktu
JH009•BASEBALL HOODIE, 2XL, charcoal grey/jet black
JH009•BASEBALL HOODIE, 2XL, h. grey/jet black
JH009•BASEBALL HOODIE, 2XL, jet black/fire red
JH009•BASEBALL HOODIE, 2XL, jet black/gold
JH009•BASEBALL HOODIE, 2XL, oxford navy/h. grey


pánska / univerzálna mikina s kapucňou
vlastnosti produktu:
• 80% bavlna, 20% polyester
• dvojfarebná kapucňa
• raglánové rukávy
• rukávy a spodný lem ukončený rebrovým lemovaním
• predné vrecko


Kat. číslo Popis Sklad BA Sklad EU Sklad EU1 Cena/kus od Cena/balenie Vložiť do košíka
JH009-BLFR-S JH009•BASEBALL HOODIE, S, jet black/fire red - 500 ks 19 ks 22,66 EUR
22,66 EUR/24 ks
  ks
JH009-BLFR-M JH009•BASEBALL HOODIE, M, jet black/fire red - 100 ks 22 ks 22,66 EUR
22,66 EUR/24 ks
  ks
JH009-BLFR-L JH009•BASEBALL HOODIE, L, jet black/fire red - 500 ks 1 ks 22,66 EUR
22,66 EUR/24 ks
  ks
JH009-BLFR-XL JH009•BASEBALL HOODIE, XL, jet black/fire red - 100 ks 6 ks 22,66 EUR
22,66 EUR/24 ks
  ks
JH009-BLFR-2XL JH009•BASEBALL HOODIE, 2XL, jet black/fire red - 100 ks 13 ks 22,66 EUR
22,66 EUR/24 ks
  ks
Spolu 0 ks 1300 ks 61 ks